محل تبلیغات شما
در کتاب سرخ فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی می خوانیم :

اُرُد، در نیمه شبی پر برف، از ماه دی، در شهر مشهد زاده شد. پدرش محمد تقی شرکاء، فرزند بابا، از شهر شیروان در خراسان بود، مردی آزاده و بسیار نیک و مهربان که همواره دل به کانون گرم خانواده داشت. مادر اُرُد، فاطمه جاهد طبسی از ایل قشقایی شیراز بود، زنی مهربان، دانش آموخته و دلسوز که همواره برای رشد فرزندان دلبندش کوشش نموده و رنج ها کشید. نام تنها فرزند اُرُد، غزاله می باشد. اندیشه های اُرُد بر سه ستون مهر به گیتی»، مهر به انسانیت» و مهر به آزادی» استوار است. هم اکنون در شهر زیبای کرج زندگی می کند و مردم این شهر را بسیار دوست دارد.

دردها، چالش ها و عصیان های بشر، اُرُد را وادار نمود تا سالهای سال از عمر خویش را پژوهش کند و بکاود و بیاندیشد. تا به درک درستی از تار و پودهای گیتی و زندگی برسد، آنگاه آنها را برای آیندگان نوشت. در این راه به هیچ بهایی آرمان پاکش را نفروخت. امروز پس از سالها رنج و سختی و شنیدن زخم زبانهای بسیار، او خشنود است، چرا که می داند از دل جملاتش فلسفه اُرُدیسم» قد برافراشته است و تا بر اندیشه ها جاریست، اُرُد هرگز نمی میرد و این تنها سهم او از دوران زندگی است.

 

+ آخرین نسخه کتاب سرخ به همت بنیاد جهانی فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی در ژوئن 2020 منتشر شد.

سخنان فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی درباره مرده پرستی

اُرُد هرگز نمی میرد

انسانیت به ما می گوید ، ارزش دیگران را پاس بداریم . حکیم ارد بزرگ

اُرُد ,شهر ,مهر ,زندگی ,اُرُد، ,ها ,مهر به ,در شهر ,هرگز نمی ,اُرُد هرگز ,کند و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
tranmotroni lesmhighworria winx-atena-bloom طرفدار دفتر خاطرات siporhoca فروشگاه موبایل Otaku stories موبایل فینال Regina's info